мережі з’явилося провокаційне відео з анексією Буковини, Матіос збирає силовиків

На думку головного військового прокурора Анатолія Матіоса, у викладеному на YouTube відео вбачається посягання на територіальну цілісність української держави.

Матіос у вівторок проведе нараду з керівництвом МЗС, Генерального штабу та ГУР МОУ, Служби зовнішньої розвідки  Головний військовий прокурор Анатолій Матіос скликає нараду з керівництвом МЗС, Генштабу, ГУР МОУ та СБУ з приводу провокаційного відео на якому Румунія анексує українську частину Буковини після початку широкомасштабної війни Росії проти України.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Інформую – буквально завтра особисто внесу до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про підготовку (зрозумілими, але процесуально не встановленими особами) до скоєння особливо тяжких злочинів, які посягають на територіальну цілісність української держави. У зв’язку з викладеними в статті доводами у вівторок проведу нараду з керівництвом МЗС, Генерального штабу та ГУР МОУ, Служби зовнішньої розвідки, а також виконувачем обов’язків голови СБУ.

Всі отримають законні доручення в межах кримінального провадження. Українська Держава (нехай для когось начебто і слабка) – Є! Ми будемо за неї боротися”, – написав Матіос. Семихвилинне аматорське відео під назвою «Румуно-українська війна 2022» було залито на YouTube 26 травня. Сьогодні воно вже зібрало 3300 переглядів користувачів. У ньому показано, як у 2022 році Румунія може, з метою захисту своїх громадян, гібридно окупувати Чернівецьку область і частину Одеської області. Каталізатором для таких дій може стати активізація бойових дій на Сході України, аж до повномасштабного наступу російських окупаційних сил.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/society/10571868-u-merezhi-z-yavilosya-provokaciyne-video-z-aneksiyeyu-bukovini-matios-zbiraye-silovikiv.html

peredplata