Буковинсько-Басарабські злодії

Викрили осіб, які організували міжнародну корупційну схему ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації
Корупційна схема була викрита та задокументована оперативниками Управління захисту економіки в Чернівецькій області Національної поліції, слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Хмельницький за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України.
Процесуальними заходами було встановлено, що до організації протиправної діяльності причетні державний інспектор митного посту «Кельменці» Чернівецької митниці, прикордонники прикордонної служби «Мамалига» Чернівецького прикордонного загону та працівники митниці іншої країни. За безперешкодний перетин кордону іноземними громадянами, мета яких ввезення на територію України строком до одного року транспортних засобів на іноземній реєстрації (єврономерах) без проходження огляду, фігуранти вимагали хабарі.
У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, правоохоронці задокументували численні факти отримання митниками та прикордонниками неправомірної вигоди.
У п’ятницю, 7 червня, оперативниками Управління захисту економіки в Чернівецькій області Нацполіції, слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Хмельницький за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України та за участю КОРД провели заходи по затриманню правопорушників. Безпосередньо під час отримання чергового «траншу», у порядку статті 208 КПК України, був затриманий державний інспектор митного посту «Кельменці» Чернівецької митниці.
Наразі проводяться невідкладні слідчі дії.