Трьох фігурантів гучного скандалу на Путильщині з хабарем у 500 тисяч доларів посадили під домашній арешт. У в.о. голови Усть-Путильської ОТГ Наталії Фрей, яку також підозрюють в оборудці, вдома провели обшук, однак її не арештовують

Депутату Путильської райради, спеціалісту Усть-Путильської сільської ради та інспектору Путильського відділу поліції, яких підозрюють у вимаганні хабара у 500 тисяч доларів, обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Про це у коментарі ТРК “Буковина” сказала речниця Державного бюро розслідувань Анжеліка Іванова.

Поліцейського, якого підозрюють, після службового розслідування звільнили з Національної поліції України. Про це каже прес-секретарка ГУ НП у Чернівецькій області Тетяна Андрійчук.

Раніше у Департаменті захисту економіки повідомили, що посадовці органів місцевого самоврядування та поліцейський вимагали у підприємця хабар у півмільйона доларів за виділення в користування землі розміром у більш ніж 100 гектарів на території Путильського району. Підприємець звернувся до правоохоронців. Людей затримали під час отримання ними частини хабара у 200 тисяч доларів.

Начальник Управління захисту економіки Національної поліції у Чернівецькій області Іван Тичина у коментарі ТРК “Буковина” оприлюднив трьох фігурантів цієї справи взяли під варту до рішення суду. Ще одному в.о. голови одного з ОТГ Путильського району висунули підозру про вчинення кримінального правопорушення.

Ми з’ясували, що в.о. голови ОТГ, яку підзрюють в цьому – в.о. голови Усть-Путильської ОТГ Наталія Фрей. У коментарі телеканалу вона заявила, що у неї вдома проводили обшуки, коли вона була за кордоном. З часу повернення на роботу жоден представник правоохоронних органів з нею не спілкувався.

Фото ГУНП у Чернівецькій області