Справу Білика, щодо підкупу студентів у Чернівцях, знову перенесли

25 червня у Першотравневому районному суді міста Чернівці мало відбутися судове засідання у справі Ростислава Білика щодо підкупу виборців на місцевих виборах 2015 року. Розгляд перенесли, оскільки обвинувачений попросив надати йому можливість найняти нового адвоката

Як повідомив присутній на засіданні омбудсмен Громадянської мережі ОПОРА Василь Купіна, Ростислав Білик клопотав про оголошення перерви у розгляді цієї справи. Час йому потрібен для того, аби залучити до її розгляду нового захисника. З попереднім адвокатом обвинувачений розірвав договір.

Суд роз’яснив Ростиславу Білику, що у випадку, якщо протягом визначеного терміну (трьох днів) він не обере іншого захисника, то суд доручить Регіональному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області призначити захисника для здійснення захисту.

Суд на місці ухвалив: задовольнити клопотання Білика оголосити у справі перерву для надання йому можливості залучити до участі у справі іншого адвоката. Дата наступного судового засідання буде визначена пізніше.

Нагадаємо, що попереднє судове засідання мало відбутися 14 червня, однак його перенесли, оскільки до суду не з’явився захисник Ростислава Білика.

 

Тарас Прокоп, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Чернівецькій області.

peredplata