Порошенко повернувся до України: “таємно вночі”, вивезли два “Мерседеси”

Порошенко відправився до Києва під покровом ночі
 
Колишній президент України Петро Порошенко повернувся з Дубая до України. Він вилетів з аеропорту Рас-ель-Хайма 6 серпня о 20:35 за київським часом. 

В аеропорту Жуляни борт приземлився вже сьогодні о 02:30 ночі, передає Страна.

Номер борту OH-WIK. Рейс JEF11. Він стояв, мабуть, на Мальдівських островах. Оскільки коли Порошенко на цьому ж борту летів тиждень тому з Києва, то як раз після Дубая літак зник з радарів. І протягом тижня ніде більше не був поміченим.

Журналісти зафіксували, як два авто марки “Мерседес” покидали аеропорт разом з ексгарантом. За номером однієї з машин видно, що це саме такий автомобіль експрезидента привозив Порошенка на допит до будівлі ДБР. 25 липня на капот саме цієї машини застрибнув активіст Микита Макєєв по кличці Одіссей.

 

 
 

Повернення експрезидента також вдалося зняти на відео, на якому можна побачити і літак Порошенка. Інша частина сімейства покинула Україну кількома днями раніше, 23 липня. Так, рейсовим літаком Київ – Мюнхен з України вилетіли: Марина Порошенко, Євгенія Порошенко (дочка), Михайло Порошенко (син) і Олександра Порошенко (дочка).

 
 
Зазначимо, що колишній президент України Петро Порошенко терміново покинув Україну. Він вилетів з країни у неділю, 28 липня, слідом за своєю родиною. Відомо, що ексгарант вилетів до столиці Туреччини – Стамбулу. А звідти тим же бортом – в Дубаї. 

Також портал Знай.uа писав, що українці емоційно відреагували на втечу Порошенка: “Очі б не бачили, краще не повертатися”.

 
 
 
 
 
 

 
 

 

Новини Партнерів