Ляшка хочуть посадити за державну зраду Геруса

Тримання під вартою без застави – таку міру запобіжного заходу вимагає прокуратура для Олега Ляшка. Про це йому повідомили, коли він прибув до Бориспільської прокуратури на вручення йому підозри по справі Андрія Геруса, але розписатися в ній відмовився, звинувативши прокуратуру у фальсифікації справи проти нього на замовлення Генпрокурора Руслана Рябошапки.

«Коли ви проводили розслідування проти мене, ви мали б побачити, що моя головна претензія до Геруса – припинити купувати російську електроенергію. Цього ви не побачили. Натомість побачили розірвану сорочку Геруса. Протріть очі! Але я розумію, чому ви не побачили – бо особисто Генеральний прокурор Рябошапка подзвонив в оцю прокуратуру, яку розігнати треба до бісової матері, і дав команду порушити проти мене кримінальну справу. І цей молодий чоловік, втративши совість, відпрацьовує політичне замовлення та фальсифікує проти мене кримінальне провадження. Я вас попереджаю, що за ці фальсифікації ви будете відповідати!», – сказав Ляшко прокурору.

Вийшовши з прокуратури, лідер РПЛ повідомив, що це не єдина замовна справа влади проти його команди. Кримінальні справи вигадують щодо його соратника Сергія Скуратовського та голови Виконкому Радикальної партії Олега Авер’янова. Олег Ляшко переконаний, що таким чином влада хоче обмежити діяльність представників опозиційної партії за боротьбу проти російської енергетичної експансії.

«Корупціонери, злочинці, ті, хто зраджує країну – на свободі, а я, хто бореться за Україну, національні інтереси, робочі місця українців – повинен бути під вартою. Вони можуть посадити мене за те, що я борюся проти російської агресії. Вони можуть посадити мене за те, що я проти дерибану землі, який вони зараз хочуть влаштувати. Вони можуть посадити мене за що завгодно. Але вони не зможуть мене залякати і зупинити нашу боротьбу. Ми будемо боротися, де б я не був – у тюрмі чи на свободі. Я нікуди тікати не буду і нічого не боюся – ні Герусів, ні влади, ні їхніх фальсифікацій, тому що я знаю, що «наше дело правое» і торгівля з Росією – це злочин проти українців і України!», – сказав Ляшко.

Лідер РПЛ наголосив, що правоохоронні органи мають притягнути до кримінальної відповідальності не його, а Андрія Геруса за державну зраду. І відповідні заяви він підготував і планує направити сьогодні до СБУ, ГПУ та НАБУ.

Ляшку вручили підозру та хочуть посадити за ґрати

Лідеру “Радикальної партії” Олегу Ляшку вручили підозру, що стосується його бійки з народним депутатом від “Слуги народу” Андрієм Герусом

 

Про це ляшко повідомив під час спілкування з журналістами біля будівлі Бориспільської прокуратури, передає Depo.ua.

 

“Мене звинувачують у тому, що я завдав легких тілесних ушкоджень та перешкоджав у діяльності державному діячу Герусу. Також моєму адвокату передали клопотання про застосування щодо мене запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Без альтернативи”, – розповів Ляшко.  

 

“Мій злочин полягає в тому, що я вимагав від Геруса припинити зраджувати Україну, припинити торгувати з Росією, щоб Україна не була заручником російської енергетичної агресії. Тобто Герус, який прийняв закон і зробив Україну слабшою, зробив її залежною від російської енергетичної агресії, – потерпілий. А я за те, що вимагаю припинення державної зради, обвинувачений і мене хочуть взяти під варту”, – наголосив лідер “Радикальної партії”.

 

Він заявив, що прокуратура “за вказівкою президента фальсифікує кримінальну справу”. 

 

“Мета одна – обмежити мою політичну діяльність, обмежити нашу боротьбу за відстоювання національних інтересів України”, – заявив Ляшко. 

 

Політик своє провини не визнає та заявляє, що не завдав Герусу ніяких ушкоджень. 

 

Він також повідомив, що засідання суду у справі відбудеться у Бориспільському районному суді, однак дата наразі невідома. 

 

Нагадаємо, сьогодні, 18 листопада, лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко заявив, що йому вручать підозру “за насильство проти державного діяча” у зв’язку з бійкою із народним депутатом від “Слуги народу” Андрієм Герусом. 

 

Ляшко також повідомив, що підготував заяви до Служби безпеки України, генерального прокурора та Національного антикорупційного бюро щодо необхідності порушення кримінального провадження проти народного депутата від “Слуги народу” Андрія Геруса. 

 

Як відомо, 6 листопада лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко зустрів у аеропорту “Бориспіль” Андрія Геруса, з яким подискутував і навіть побився.

Також повідомлялося, що поліція відкрила кримінальне провадження за фактом бійки лідера “Радикальної партії” Олега Ляшка із депутатом фракції “Слуга народу” Андрієм Герусом.

Бійку лідера “Радикальної партії” Олега Ляшка з нардепом від “Слуги народу” Андрієм Герусом кваліфікували як погроза або насильство щодо державного діяча.