Поліція Буковини задіяла додаткові сили для розшуку неповнолітньої чернівчанки

19 листопада, в Головному управлінні Національної поліції в Чернівецькій області за участі керівництва поліції Буковини відбувся збір особового складу, задіяний на розшук безвісти зниклої 14-річної Мандрик Євгенії Вікторівни. Правоохоронці у посиленому режимі розшукують 14-річну Євгенію Мандрик, яка 9 листопада зникла і досі не повернулася додому.

В свою чергу, працівників поліції всіх підрозділів ГУНП та Національної гвардії обстежують територію Чернівецької області та місця де може перебувати зникла дівчина. Зокрема, здійснюють поквартирні та подворові обходи на визначених маршрутах.

Прикмети дівчини: руде кучеряве волосся, зріст близько 154, зелено-карі очі, невеликий шрам над правою бровою. На шиї срібний ланцюжок з кулончиком овальної форми, на руці срібний перстень з камінцем. Також дівчина може прикривати обличчя хустинкою.

Пошуки не припиняються, правоохоронці надалі проводять заходи для встановлення місцезнаходження зниклої.

Шановні громадяни! Якщо вам відома будь-яка інформація про розшукувану, прохання терміново повідомити за номером телефону 0509092198, або 102.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

 © Офіційний сайт Національної поліції: https://cv.npu.gov.ua/news/Informacziya/policziya-bukovini-zadiyala-dodatkovi-sili-dlya-rozshuku-nepovnolitnoji-chernivchanki/

Новини Партнерів