На Буковині відкрили третій офіс ДРАЦС «Open Space»

На Глибоччині запрацював оновлений відділ державної реєстрації актів цивільного стану формату «Open Space». Відтепер жителі Глибоцької ОТГ та сіл району зможуть отримувати послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану швидше, якісніше і у нових сучасних умовах.

 «Це третій офіс такого формату на Буковині.  Успішно працюють відділи ДРАЦС  «Open Space» у Сторожинці та Вижниці. Наша головна мета – кожен громадянин має отримувати якісні послуги: без черг та бюрократії», – зазначає в. о. начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Вікторія Васильчук.   

Прийом громадян у новому офісі вестимутьза принципом «єдиного вікна». Тут без зайвої бюрократії можна отримати 14 найбільш популярних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.  

«Працюватиме електронна черга, платіжний термінал, окрім того, встановили пристрої для зчитування даних паспортів у формі  ID-картки. Все це нині не забаганка, а вимога часу, і ми намагаємося вдосконалювати нашу роботу», – каже заступник начальника з питань державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Іван Гринюк.

Глибоцька ОТГ є однією з найуспішніх в області. У ній проживає понад тринадцять тисяч людей. «Ми радо підтримали ідею створити сучасний офіс з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, адже це, перш за все, зручно для наших жителів. Наша громада є учасником програми співпраці U-LEAD, за допомогою якої плануємо запустити роботу сучасного ЦНАПу, який знаходитиметься поруч.  Таким чином робимо послуги для наших громадян доступнішими», – зауважує голова Глибоцької селищної ОТГ Григорій Ванзуряк.

У перший день роботи у Глибоцькому  «Open Space» видали перший документ новонародженому глибочанину. Андрійка, його батьків та старшу сестричку вітали присутні на урочистостях під час  видачі свідоцтва про народження. 

 

 Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області.