«Бригада» у Чорткові: підприємцю додому принесли похоронний вінок

Чортківському підприємцю Ігорю Скрипці додому принесли похоронний вінок, залишивши надпис «Дорогому Ігорю від друзів». Про це Ігор сам повідомив на своїй сторінці у Facebook. З його слів, двоє молодих хлопців із Чорткова хотіли «кришувати» бізнес, а коли він відмовився, неприємні інциденти почали траплятись один за одним.

«Мав необережність мати справи з, м’яко кажучи, неадекватними особами, які надивились фільму «Бригада». Артем Савчук і Михайло Солтис, які раніше працювали у моєму нічному клубі «Center». Після усних натяків про намір «кришувати» бізнес, я сприйняв це як непорозуміння і попрощався з ними ще у вересні місяці», – почав Ігор. 

«Вони, у свою чергу, заявили, що не дадуть мені працювати і першою їхньою витівкою було те, що моя мама місяць тому знайшла похоронний вінок під брамою з надписом «дорогому Ігорю від друзів». Другою витівкою було те, що Михайло Солтис прийшов в клуб, погрожуючи касирці, виніс кальян вартістю 4000 грн. По цьому факту було відкрито кримінальне провадження, яким займався Чорний В.Д. (працівник Чортківського РВ УМВС)», –  розкриває деталі історії підприємець.

З його слів, після того, як поліція відкрила кримінальне провадження, хлопці заспокоїлись та навіть віддали 2000 грн. Ігор подумав, що все налагодилось та забрав заяву з поліції.  Втім згодом у Чорткові з’явились плакати з іменем та фотографією Ігоря Скрипки, мовляв, він аферист та провокатор.

тернопіль, новини тернополя, новини тернопільщини, тернопільські новини,  Чортків,  скрипка,  вінок

«Це все «бригада» так показує свою присутність в місті, – пояснює Ігор. – Хочу звернутися до пана Михайла Апостола – радника міністра внутрішніх справ у Тернопільській області. Прошу допомоги в об’єктивному розслідуванні дій цими особами. Проти одного з учасників цієї спілки відкрито кримінальну справу і вона тягнеться вже два роки».

https://www.tenews.org.ua/post/show/1579119212-brigada–u-chortkovi-pidpriemcyu-dodomu-prinesli-pohoronniy-vinok

peredplata