Осачук ламає «через коліно» керівника обласного архіву Ігоря Сідляра, щоб той написав заву на звільнення. Сідляр каже, що для цього немає жодних підстав

Як стало відомо БукІнфо з власних джерел, голова Чернівецької ОДА Осачук створив комісію, якій поставив за мету знайти недоліки, які мають служити підставою для звільнення керівника обласного архіву Ігоря Сідляра, який за два роки на цій посаді навів там справжній порядок. Джерела стверджують, що на це місце Осачук прагне прилаштувати якогось “поважного” професора з ЧНУ, а діючому керівникові пропонують стати його заступником.

 

Сідляр не погоджується на таку штучну «ротацію», оскільки не бачить для цього жодних законних підстав. За нашою інформацією, комісія вже має висновки і не змогла знайти жодних серйозних недоліків у роботі керівника обласного архіву.

Днями у коментарі БукІнфо голова Чернівецької ОДА ухилився від прямої відповіді щодо тиску на пана Сідляра з метою звільнення.

– Відповідає дійсності те, що ви хочете зняти Сідляра з посади?

– Осачук: Буде прийняте рішення, всі дізнаються.
– Чому прямо не сказати? У нас є інформація, що його «дожимають» написати заяву. Це правда чи ні?
– Осачук: Перепрошую, але чинити вплив (хто на кого?!, – авт.) не потрібно, всі рішення приймаються виважено в інтересах держави і громадян!

У коментарі БукІнфо Ігор Сідляр зазначив, що не має наміру писати власноруч заяву про відставку з посади керівника обласного архіву. Каже, що у випадку незаконного звільнення буде відстоювати свої права у суді.

«Керівництво області прямо порушує «Закон про державну службу», фактично примушуючи мене написати заяву на звільнення, не маючи для цього жодних підстав. Більше того, намагаються мене звільнити після того, як за два роки в обласному архіві було реально подолано жахливу корупцію», – заявив чиновник.

Портал БукІнфо домовився з керівником обласного архіву Ігорем Сідляром про розширене інтерв’ю. Подробиці – згодом.

 
http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=118642