Зeлeнcькuй вpaзuв нoвoю сyмoю вuплaт прu нaрoджeннi дuтuнu: тeпeр нeрoджyвaнiсть зpoстe

Виплати збільшаться, але не всім

Державні служби статистики повідомляють невтішні дані: населення України з кожним роком скорочується. Причина цього – зниження народжуваності. Цей фактор – результат як нової течії «чайлд-фрі», яке в Україні стає все більш популярним, так і низьким матеріальним рівнем життя населення і відсутністю соціальних гарантій. Президент Зеленський ініціював рішення згідно якого випалти при народженні значно піднімуться і з кожним роком зростатимуть. Якими будуть виплати при народженні дитини в 2020 році, повідомляє  slovech.co

 

Згідно з відомостями, опублікованими на порталі Весті.юа.нет, в проекті держбюджету на 2020 рік держава планує виплати батькам при народженні дитини в розмірі 41 280 гривень.

Відразу після народження малюка буде виплачуватися матеріальна допомога в розмірі 10 320 гривень. Інша частина суми, запланована держбюджетом, буде виплачуватися щомісячно протягом трьох років. Суми щомісячних виплат будуть рівні 860 гривням. Про це повідомляє finance.ua.

Крім суми в 41 280 гривень держава планує вручати батькам «пакет малюка». Цю допомогу зможуть отримати не більше 331 тисисячі батьків новонароджених, так як в бюджеті для цього пакета передбачена сума в 5 тис. Гривень.

 

Проектом також закладена програма «Муніципальна няня». Нею передбачена виплата в розмірі 1 779 гривень для 63 400 сімей.

мати
Матимати

На виплати для дітей з важкими не виліковна захворюваннями проектом держбюджету виділяється по 1 769 гривень на дитину. Ці виплати отримує не більше 16 400 дітей.

Опікунам та піклувальникам дітей передбачені матеріальні виплати розміром від 3 842 гривень до 4 790 гривень. Сума виплати залежить від віку дитини. Ці виплати заплановані для 39 600 сімей.

 

У порівнянні з виплатами, які отримували на дітей в 2019 році, виплати 2020 зросли в розмірі.

Самотні матері так само будуть отримувати матеріальну допомогу. На дитину віком до 6 років передбачена сума тисячі дев’ятсот двадцять одна гривень (виплата збільшилася на 142 гривні).

 

Матері дітей, вік яких від 6 до 18 років, отримуватимуть 2395 гривень (виплата збільшилася на 177 гривень).

Для одиноких матерів, дітям яких від 18 до 23 років, буде виплачуватися сума в розмірі 2270 гривень (виплата збільшилася на 168 гривень).

peredplata