Чиновника міграційної служби одного із районів Буковини взято під домашній арешт

За клопотанням погодженим прокуратурою Чернівецької області судом обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, а також відсторонення від займаних посад начальника районного відділу Управління Державної міграційної служби у Чернівецькій області та його спільника – працівника фінансової установи у сфері надання поліграфічних послуг.

Як повідомлялось, прокуратурою області спільно з слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області викрито злочинну схему, налагоджену співробітниками Державної міграційної служби в Чернівецькій області.

Вказаним особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, вчиненого повторно та за попередньою змовою групою осіб) та ч. 2 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України (співучасть у одержанні неправомірної вигоди службовою особою). 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

 

Пресслужба прокуратури Чернівецької області.