Бутусов: У розпал епідемії держслужбовці із двох міст України найняли чартери і злітали на курорт у Європу

За даними головреда “Цензор.НЕТ” Юрія Бутусова, українські посадовці, які під час епідемії відвідали курорти в Європі, стали першими хворими на коронавірус у своїх містах.
Цей матеріал можна прочитати і російською мовою
Сьогодні 18.50 | коментарів: 6

За даними Бутусова, посадовці, які повернулися з Європи, “лежать удома й лікуються”
Фото: Юрий Бутусов / Facebook
Група українських посадовців привезла у країну коронавірусну інфекцію, відвідавши курорти в Європі після введення заборони на польоти. Про це 20 березня повідомив у Facebook головний редактор “Цензор.НЕТ” Юрій Бутусов.

“Доля. У розпал епідемії коронавірусу, коли вже ввели обмеження на польоти, група вельми заможних державних службовців із двох міст України вирішила відпочити, найняла чартери і злітала на курорт у Європу. Відпочивали кілька днів, адже можуть собі дозволити. Повернулися і стали першими хворими на коронавірус у своїх містах”, – написав він.

За даними журналіста, посадовці, що відпочивали в Європі, “лежать удома й лікуються, стан стабільний, усім забезпечені”.

“Але вони встигли попередньо сконтактувати з багатьма десятками людей, яких тепер установлює поліція. Імен усіх хворих і всіх, хто з ними контактував, не розкривають, щоб не створювати паніки і не розголошувати факту такої пригоди високопосадовців. Але бадьоро рапортують: усе під контролем, усіх установили, усіх перевірили. Це, виявляється, медична таємниця”, – зазначив Бутусов.

Станом на 20 березня в Україні було зафіксовано 26 випадків зараження коронавірусом, три з них – із летальними наслідками, один чоловік одужав. За кордоном від вірусу лікують 13 українців, дві жінки померли. Сьогодні про першого хворого у Львові повідомив мер міста Андрій Садовий.

Через коронавірус в Україні до 3 квітня оголошено карантин. У країні заборонили масові заходи, зачинили навчальні заклади, торговельні центри, магазини (окрім продуктових та аптек), ресторани, кав’ярні й бари, спортивні зали, салони краси та нічні клуби, зупинили авіасполучення з іншими країнами і внутрішні пасажирські перевезення (окрім громадського наземного транспорту). Роботодавців закликали перевести співробітників на дистанційний режим роботи.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в Китаї. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. За даними американського Університету Джона Гопкінса, до вечора 20 березня у світі зареєстровано понад 250 тис. інфікованих, понад 10 тис. людей померли.
Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/society/-butusov-v-rozpal-epidemiji-derzhsluzhbovtsi-z-dvoh-mist-ukrajini-najnjali-charteri-i-zlitali-na-kurort-v-jevropu-1491944.html?fbclid=iwar3lohwe7v795p3l5tozkuyub6f10h3eib8vzywmwnf7wlkhgq9m9-alpyw