Оце так халепа!

Наш власний кореспондент Ростислав Демчук передає:

-Bідомий комедійний політичний лузер, народний депутат кількох скликань вимагає від уряду України, щоб його та ще близько 1000 українців, які зараз вештаються спорожнілими пляжами Індійського океану забрали з Індії.

Я не зловтішаюся! Мене дратує ультимативна тональність пана Кармазіна. Зокрема екс-нардеп питає: “Ті, що видавали указ про повернення в Україну протягом трьох діб, ви клепку мали?”

Хочеться запитати у вельминешанованого пана Кармазіна: а ви клепку мали, коли збирали валізи і летіли в Індію у розпал у цілому світі коронавірусної пандемії?

Сьогодні слізно також просять сотні українських туристів, аби їх забрали в Україну з Шрі – Ланки, з Домініканської республіки тощо… Хочеться запитати: яким вітром вас туди занесло і коли? Ще з нового року там бічуєте?

Це, звісно, для співвітчизників велика халепа. Ну, що порадити пану Кармазіну і його друзям по нещастю? Освоюйте місцеві професії (скажімо, професію рікші) і чекайте завершення карантину у світі. Позабирати усіх заблудлих овець по світу і привезти їх з усіх кінців земної кулі додому в Україну – жодного держбюджету не вистачить. Заказ на батькївщині українці перебувають у більшій нужді і потребі допомоги.

Bідео:
https://www.facebook.com/roksolana.hmara/videos/3805205469519398/мі

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
6 36