Суд продовжив на 6 місяців строк досудового розслідування у справі Мунтяна .

Досудове розслідування триватиме до 4 серпня 2020 року.

Вищий антикорупційний суд продовжив строк досудового розслідування у справі голови Чернівецької облради Івана Мунтяна та бізнесмена Юрія Кушніра, як просили прокурори. Про це повідомили на сторінці ВАКС у Facebook.

“У п’ятницю, 27 березня 2020 року, слідча суддя Вищого антикорупційного суду розглянула клопотання щодо продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою ексголови Чернівецької обласної ради та бізнесмена. Суддя ухвалила продовжити строк досудового розслідування до 6 місяців, тобто до 4 серпня 2020 року”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, за матеріалами слідства встановлено, що в липні 2019 року голова Чернівецької облради висловив прохання одному із підприємців Чернівецької області надати йому неправомірну вигоду у сумі 400 тис. доларів США за сприяння в передачі в оренду оздоровчого комплексу. У подальшому, з серпня по жовтень 2019 року, посадовець отримав частину коштів у сумі 180 тис. доларів США. Правоохоронні органи повідомили про підозру голові Чернівецької облради за ч. 4 ст. 368 КК України, а дії підприємця кваліфіковано за ч. 4 ст. 369 КК України.

 
 

Джерело: https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/sud-prodovzhiv-na-6-misyaciv-strok-dosudovogo-rozsliduvannya-u-spravi-muntyana-56572. Сайт http://acc.cv.ua/

peredplata