Аваков не відкидає можливості введення комендантської години

Міністр внутрішніх справ України Арсеній Аваков стверджує, що під час карантину рівень злочинності за всіма статтями знизився на 30%, однак активізувалися шахраї.

Про це повідомляє МВС на сторінці у Facebook.

 

“Ми дуже активно намагаємося реагувати на всі фейки. Наприклад, недавно була ситуація, коли надсилали смс-повідомлення про те, що нібито якась фірма повинна ходити по квартирах і дезінфікувати приміщення. Поліція це відстежувала. Відсилали смс-повідомлення з попередженням, що це шахраї. Але такі злочини – несистемні”, – повідомив Аваков в ефірі одного з телеканалів у суботу ввечері.

Міністр внутрішніх справ додав, що найбільший злочин, який зараз є, – це порушення режиму карантину.

“Люди наражають на небезпеку не тільки себе, але й своїх рідних і оточуючих. Поки нам не потрібен надзвичайний стан або комендантська година, але карантин повинен бути максимально повним. Я хочу подякувати всім, хто дотримується карантинного режиму. Якщо доведеться запровадити комендантську годину, як це вже зробили в ряді європейських країн, то доведеться вводити надзвичайний стан”, – зазначив він.

Раніше Аваков висловився проти введення надзвичайного стану та комендантської години в Україні у зв’язку з поширенням коронавірусу Covid-19.

Зазначимо, що комендантська година передбачена правовим режимом надзвичайного та воєнного стану.

25 березня Кабінет міністрів оголосив режим надзвичайної ситуації на всій території України і продовжив карантин до 24 квітня. До цього режим надзвичайно ситуації діяв в областях, де були офіційно підтверджені випадки COVID-19.