СБУ запідозрила держсекретаря Мінінфраструктури в державній зраді Топ-чиновник пересилав секретні документи щодо інтересів України у Чорному і Азовському морях та Керченській протоці .

Служба безпеки України підозрює в переданні невідомим особам секретних документів, пов’язаних з національною безпекою, державного секретаря Міністерства інфраструктури Андрія Галущака.

Документи стосувалися заходів Міноборони на сході України, у морях та Керченській протоці.

«Державний службовець категорії «А», скопіював та переслав електронною поштою, поки що невстановленим особам, таємний документ. Він стосується комплексу заходів Міністерства оборони, прикордонних, правоохоронних та інших органів державної влади щодо захисту національних інтересів на півдні та сході України, у Чорному та Азовському морях і Керченській протоці», – йдеться у повідомленні СБУ.

Водночас «РБК Україна» з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах повідомляє, що мова йде про державного секретаря Мінінфраструктури Андрія Галущака.

фото СБУ

Посаду у міністерстві інфраструктури Галущак займає з січня 2017 року. Він державний службовець ІІІ рангу.

Крім того, чиновник нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

У 2006 році Галущак був заступником директора юрдепартаменту «Нафтогазу», з 2006 по 2014 рік – радником глави правління ЗАТ «УКРГАЗ-ЕНЕРГО», у 2015-2016 рр. – заступником начальника РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», у 2016 – 2017 рр. займав пост директора інвестдепартаменту «Укрзалізниці», інформує «Українська правда».

В СБУ зазначили, що своїми діями Галущак завдав шкоди суверенітетові, територіальній цілісності, обороноздатності та державній безпеці України.

За цим фактом правоохоронці порушили кримінальну справу за ст.111 ККУ (державна зрада)

https://zaxid.net/news/