Зеленський боїться виборів

Зеленський відкликав з Ради постанову про призначення місцевих виборів

Розгляд проєкту постанови про призначення на 25 жовтня місцевих виборів в Україні тимчасово відклали. Документ з Ради відкликав президент Володимир Зеленський. Його планували розглянути сьогодні, 13 липня.

Про це сказав представник президента у парламенті Руслан Стефанчук під час позачергового засідання Ради 13 липня, передає “Укрінформ”.

 

Зеленський направив до Верховної Ради відповідного листа.

Перед цим 13 липня перший заступник керівника фракції партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко повідомляв, що комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проведе позачергове засідання щодо проєкту постанови про призначення місцевих виборів, через неточність в документі.

“Щодо постанови про оголошення виборів, дійсно, через те, що в нас змінився трошки порядок розгляду законопроєктів, нам потрібно терміново зібрати наш комітет, він уже збирається, наскільки я розумію… нам треба додати туди вибори до районних рад, тому що вони упущені, і дійсно могла би статися колізія”, — сказав він.