До уваги буковинських мисливців! Відзавтра відкрито сезон полювання на пернату дичину

Відкривається сезон полювання на пернату дичину – Державна екологічна інспекція Карпатського округу . 

Державна екологічна інспекція Карпатського округу інформує, що 08 серпня 2020 року, буде відкрито сезон полювання на пернату дичину.

З метою недопущення порушення вимог Закону України «Про мисливське господарство та полювання» Інспекція нагадує, що документами на право полювання є:

            – посвідчення мисливця;

            – щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;

            – дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільна картка);

            –відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання;

            – паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у  разі їх використання під час полювання.

Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення  продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

З відкриттям сезону полювання державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Карпатського округу спільно з правоохоронними органами та громадськістю проводитимуть рейдові перевірки на територіях мисливських угідь області з метою виявлення та припинення порушень правил полювання та пожежної безпеки.

Державна екологічна інспекція Карпатського округу черговий раз інформує, що за порушення правил полювання згідно статті 85 КУпАП порушники притягнуються до адміністративної відповідальності. Максимальна сума штрафних санкцій становить  1530 грн. Слід зазначити, що при повторному порушенні правил полювання штрафні санкції сягають 2250 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.

Державна екологічна інспекція Карпатського округу закликає всіх мисливців Буковинського краю суворо дотримуватися техніки безпеки та правил полювання.

peredplata