Вибори-2020: хто увійшов до складу Чернівецької обласної виборчої комісії

Стали відомі прізвища усіх членів Чернівецької обласної територіальної виборчої комісії, яка працюватиме на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Відповідна інформація оприлюднена в постанові Центральної виборчої комісії.

 

Згідно з нею, ОВК складається з таких людей:

Голова комісії – Каспрук Микола Степанович, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС”.

Заступник голови комісії – Ходоровський Андрій Олександрович, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”.

Секретар комісії – Ковбас Ігор Васильович, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Члени комісії:

Войцех Юлія Миколаївна, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Глек Андрій Ігорович, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Молодь до ВЛАДИ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Дегтярьов Геннадій Юрійович, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Дембіцька Наталія Миколаївна, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “АЛЬТЕРНАТИВА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Житарюк Ігор Валерійович, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Котельов Іван Георгійович, 1951 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Лавренчук Любов Миколаївна, 1949 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Макаровська Світлана Євгенівна, 1959 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Малишевська Василина Семенівна, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Прокопенко Тамара Андріївна, 1952 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ СОЮЗ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Псарюк Мальвіна Миколаївна, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СТУДЕНТСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Рябова Лідія Вікторівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “БЛОК ВОЛОДИМИРА МИКОЛАЄНКО” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Симкович Оксана Георгіївна, 1972 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Токар Павло Павлович, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Ярмиста Наталія Дмитрівна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Новини Партнерів