В Україні готуються до повного локдауну в грудні, – Шмигаль.

В Україні в кінці грудня можуть ввести повний локдаун у разі, якщо карантин вихідного дня не допоможе знизити навантаження на лікарні.

Остаточне рішення можуть ухвалити вже на початку наступного місяця. Про це сьогодні на засіданні Кабміну заявив прем’єрміністр Денис Шмигаль.
“Ефективність та результат можемо оцінити на початку грудня. Фіксуємо зниження мобільності населення. Зараз найнижча мобільність із часу повного карантину. Наслідком має бути плато за кількістю хворих. Певне поліпшення вже є сьогодні. У нас фактично два тижні, як стабілізувався кількість хворих у лікарнях на рівні 27-28 тисяч. Ми не переходимо позначку в 30 тисяч”, – сказав Шмигаль.

За його словами, свята можуть призвести до сплеску захворюваності. Тому Кабмін уже розробляє сценарій повного локдауну.

“Ми розуміємо, що кінець грудня та початок січня — період новорічних свят. Це зустрічі, ярмарки, тісні контакти між людьми. І все це може дати значний поштовх до сплеску хвороби, якого медична система може не витримати. Уряд не приховує та говорить відкрито, що ми розроблюємо план реагування на випадок погіршення ситуації”, – сказав прем’єр.

Автор: Марина Кавкало

Новини Партнерів