«Зробили все завчасно»: у партіях прокоментували ситуацію з відкликанням понад 400 членів ДВК у Чернівцях.

У політичних партіях прокоментували ситуацію із припиненням повноважень понад 400 членів дільничних виборчих комісій у Чернівцях у другому турі виборів міського голови.

Зокрема, голова обласного осередку політичної партії “Рідне місто” Руслан Раздорський у коментарі кореспонденту molbuk.ua заявив, що інформація про відкликання 15 членів ДВК, яких висунуло “Рідне місто”, є неправдивою.

 

“Партія “Рідне місто” не відкликала своїх членів, це по-перше. По-друге, законом не передбачено відкликання, є заміна. По-третє, ТВК доукомплектувала тих членів, які відмовилися. Людина відмовилася – ми внесли нову людину”, – сказав Раздорський.

Водночас представник місцевого осередку партії “Європейська солідарність” Сергій Бостан сказав, що політсила звернулась до міської ТВК із заявами про відкликання своїх 128 членів дільниць завчасно, тож у міської ТВК були час і можливість для заміни цих представників ДВК.

“Ми звернулися до міської ТВК ще 20 листопада про відкликання наших членів комісії. Вони отримали документи. Тому, те, що вони не можуть два тижні організувати роботу комісії – то це запитання до їхнього професійного рівня. Вони ще написали, що не було заяв від самих членів комісій – також збрехали. Всі члени комісії від “ЄС” подали свої заяви про відмову працювати у другому турі виборів, і весь той пакет документів разом із зверненнями ми подали до міської ТВК”, – повідомив Сергій Бостан.

«Зробили все завчасно»: у партіях прокоментували ситуацію з відкликанням понад 400 членів ДВК у Чернівцях

Він також додав, що згідно із законодавством, міська ТВК у випадку відмови членів здійснювати свої повноваження, за поданням голови комісії доукомплектовує членів ТВК.

“Вони це зробили, наскільки мені це відомо. Адже в останній тиждень комісії працювали. Гадаю, проблема у тому, що зараз “спохватилися”, і в останні дні – вчора і сьогодні – повідкликали своїх членів інші партії. Ми це все зробили завчасно, як це передбачено законом. Дали їм можливість майже два тижні, щоб вони доформували свій склад. Тобто, з нашого боку ми вчинили порядно. Інші партії змовчали, і забули про своїх людей”, – сказав представник партії “ЄС”.

Раніше повідомлялося, що в Чернівцях чотири політичні партії оголосили про дострокове припинення повноважень понад 400 своїх членів дільничних виборчих комісій у другому турі виборів міського голови Чернівців.

Новини Партнерів