Клічук більше не директор фірми «РОМА».

Переможець виборів міського голови Чернівців Роман Клічук передав ведення власного бізнесу іншим людям.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, пише molbuk.ua

Він заявив, що у зв’язку з неможливістю поєднувати посаду мера Чернівців та вести бізнес, він вирішив передати підприємство “РОМА” “висококваліфікованим фахівцям”.

“Цілком впевнений і спокійний за долю свого підприємства. А у владу я йду не заробляти. Переконаний, що найближчим часом у цьому переконаються навіть найупертіші скептики”, – повідомив він.

Окрім того, він зауважив, що дотримається своєї обіцянки щодо відмови від зарплати міського голови.

“Я справді переконаний, що не маю морального права її отримувати, допоки містяни потерпають від COVID-19 та наслідків усіх цих карантинів і локдаунів. Тож буду перераховувати кошти на благодійність”, – повідомив Клічук.

Згідно з інформацією OpenDataBot, сьогодні змінилося керівництво ТОВ “РОМА”. Замість Романа Клічука керувати підприємством буде Антонов Андрій Афанасійович. Раніше він був зареєстрований як фізична особа-підприємець, видом його економічної діяльності була роздрібна торгівля косметичними та парфумерними товарами.

Як відомо, Роман Клічук з 1998 року очолоював товариство з обмеженою відповідальністю “РОМА”. Це одна з найбільших дистрибуційних компаній, яка є лідером у сфері продажу алкогольних, безалкогольних і кондитерських виробів у Чернівецькій, Хмельницькій, Тернопільській та Івано-Франківській областях.

Як відомо, у неділю, 29 листопада у другому турі виборів міського голови Чернівців Роман Клічук здобув найбільшу підтримку виборців. За нього проголосували 59,54% чернівчан, які взяли участь у виборах.

Новини Партнерів