Цугцванг у Чернівцях по-пацанськи. Першу сесію Чернівецької міськради можуть визнати незаконною

Першу сесію Чернівецької міськради можуть визнати незаконною, а реєстрацію депутатів скасувати

У Чернівцях політична партія “Рідне місто” оскаржила в суді проведення першого пленарного засідання Чернівецької міської ради восьмого скликання, яке відбулося учора, 18 грудня.

Відповідну позовну заяву проти Чернівецької міської територіальної виборчої комісії до Чернівецького окружного адміністративного суду 18 грудня подала політична партія “Рідне місто”. Копія позовної заяви, яка складається із шести сторінок та додатків, є в розпорядженні редакції molbuk.ua.

У своєму позові партія “Рідне місто” просить суд визнати протиправним і скасувати рішення Чернівецької міської ТВК №71 від 14 грудня про реєстрацію депутатів Чернівецької міської ради.

Окрім того, позивач просить суд визнати протиправним і скасувати рішення ТВК №72 від 16 грудня про реєстрацію депутатів Чернівецької міськради.

Водночас “Рідне місто” просить суд визнати протиправним і скасувати рішення Чернівецької міської ТВК про призначення першої сесії Чернівецької міськради восьмого скликання.

Разом з тим, позивач просить зобов’язати ТВК офіційно оприлюднити в порядку, визначеному ст.282 Виборчого кодексу України, результати виборів Чернівецької міської ради.

Як зазначається в ухвалі суду, справа буде розглядатися у Чернівецькому окружному адміністративному суді за правилами спрощеного позовного провадження.

Розгляд справи призначено на 11.00 20 грудня, судове засідання проводитиме суддя Лелюк О.П. одноособово.

Нагадаємо, учора, 18 грудня у Чернівцях відбулося перше пленарне засідання Чернівецької міської ради восьмого скликання, під час якого новий міський голова Роман Клічук та новообрані депутати склали присягу.

peredplata