Податківці Буковини наголошують: сільгоспвиробники зобов’язані придбати ліцензію на зберігання пального

 
Головне управління ДПС у Чернівецькій області інформує, що сільськогосподарські товаровиробники (фермери), які закуповують пальне та зберігають його на своїй території для подальшого використання для власних потреб та промислового перероблення зобов’язані придбати ліцензію на зберігання пального.
Отримати ліцензії на пальне повинні і ті с/г виробники, які є платниками єдиного податку четвертої групи та використовують пальне виключно для власних потреб.
Суб’єкти господарювання отримують ліцензії на право зберігання пального на кожне місце зберігання пального терміном на п’ять років.
Ліцензія видається за заявою суб’єкта господарювання, до якої додається документ, що підтверджує внесення річної плати за ліцензію. Додатково подаються завірені заявником копії документів: https://cv.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/457929.html
 
Аграріям знизили ставку ПДВ на окрему сільгосппродукцію до 14 відсотків
Зниження ставки ПДВ для продукції українських агровиробників є одним з інструментів підтримки їх розвитку та конкурентноздатності   – наголошує в інтерв’ю начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області  Віталій Шпак.
1 березня 2021 року набрали чинності зміни  до Податкового кодексу України які внесені Законом  України від 17 грудня 2020 року № 1115-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції». Згідно цих змін з 1 березня 2021 року операції з постачання та ввезення окремих видів сільськогосподарської продукції оподатковуються ПДВ за ставкою 14 відсотків.
Повне інтерв’ю за посиланням: https://cv.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/457967.html