На Буковині для пробного ЗНО облаштували 22 пункти

Завтра, 10 квітня, на Буковині відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання. На нього зареєструвалися 3357 осіб. Пройти тестування вони зможуть на 22 пунктах. На кожному з них медпрацівники проводитимуть температурний скринінг. Про це повідомляє Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.
 
Через епідемію коронавірусу цьогоріч учасники пробного ЗНО обирали лише один предмет, проте вони зможуть перевірити рівень своїх знань і з інших. Для цього треба завантажити відповідні тестові зошити на спеціальному сервісі для визначення результатів.
 
Окрім цього, Український центр оцінювання якості освіти та громадської спілки «Освіторія» за підтримки міжнародного фонду «Відродження» підготують офіційні відеокоментарі до завдань пробного ЗНО-2021. У них експерти докладно проаналізують кожне завдання й порадять, як отримати найвищий бал на тестуванні.
 

Учасників пробного ЗНО просять бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям перед тестуванням та, за наявності симптомів ГРВІ, залишатися вдома.

 
У разі якщо учасник не прийде на пункт тестування, він зможе завантажити всі матеріали тестування та занести відповіді з навчальних предметів до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.