Буковинцю, який за фальшивим документом влаштувався на керівну посаду, загрожує тюрма

Оперативники підрозділу захисту інтересів суспільства і держави ГУНП в Чернівецькій області з’ясували, що порушник використав фальшивий документ для отримання керівної посади, що вимагала наявність спеціальної освіти. За такі дії буковинцю загрожує до 5 років позбавлення волі.

Про це інформує Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

Поліцейські з’ясували, що 50-річний житель Чернівецької області за попередньою змовою з іншими особами підробив диплом про вищу освіту одного з лісових технікумів. Використовуючи фальшивий документ про здобуття спеціальної освіти, чоловік працевлаштувався на керівну посаду в підрозділі природоохоронної державної установи.

За фактом правопорушення слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ознаками частин 3 і 4 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування. Співробітники поліції з’ясовують обставини злочину та встановлюють осіб, які також можуть бути причетними до його вчинення.