Назвали прізвище помічника нардепа, якого підозрюють в отриманні хабаря: що про нього відомо.

 
Правоохоронці підозрюють в отриманні неправомірної вигоди розміром $5700 Петра Стратійчука, який є помічником народного депутата від “Слуги народу” Георгія Мазурашу.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомили джерела у правоохоронних органах.

Хто такий Петро Стратійчук

Він – керівник громадської організації “Всеукраїнська федерація текволі”, що зареєстрована в Чернівцях на вулиці Богдана Хмельницького.

Згідно з даними сервісу “Посіпаки”, Петро Стратійчук є помічником народного депутата Георгія Мазурашу на платній основі.

Згідно з електронною декларацією Стратійчука, у 2019 році він задекларував лише зарплату, отриману у Верховній Раді – 20 тис 519 грн.

У декларації він не вказав володіння будь-якими об’єктами нерухомості чи транспортними засобами.

У чому його підозрюють

За даними прес-служби Офісу Генпрокурора, помічник нардепа вимагав та отримав 5700 доларів за сприяння у прийнятті Чернівецькою міськрадою рішення про відведення землі учасникам ООС.

Вказану суму грошей він вимагав і отримав від волонтера за здійснення впливу на службових осіб департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради та за сприяння у прийнятті сесією Чернівецької міської ради рішення про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків за заявами учасників ООС.

Правоохоронці затримали помічника народного депутата України під час одержання другої частини неправомірної вигоди у розмірі 5 тис доларів США.

Наразі проводяться невідкладні слідчі дії, готується повідомлення затриманому про підозру.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Головним слідчим управлінням Нацполіції України за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області ДСР Нацполіції України.

Хто такий Георгій Мазурашу

Народний депутат-мажоритарник виборчого округу №203 у Чернівецькій області. Він народився 17 квітня 1971 року у селі Круп’янське Глибоцького району Чернівецької області. Раніше обіймав керівні посади у комерційному та державному секторах, був директором Чернівецького обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

peredplata