На Одещині в будинок старости села забралися грабіжники в масках. Господар відкрив вогонь з рушниці.

У селі Трудове Кілійської громади ніч пройшла неспокійно – в будинок старости Олександра Лупоносова забралися бандити в масках. Проте господар, щоб захистити свою родину, схопив мисливську рушницю та зробив кілька пострілів, поранивши одного з нежданих гостей.

На місці подіїНа місці події

Домовласник повідомив поліцейським, що близько третьої години ночі, пошкодивши замок на дверях, до його будинку проникли троє невідомих людей і почали шукати цінні речі.

На місці подіїНа місці події

59-річний чоловік схопив мисливську рушницю та попередив непроханих гостей, що вистрілить у них, якщо вони не підуть геть. Правопорушники не відреагували на слова господаря і він, зробивши попереджувальний постріл у стелю, вистрілив у їх бік. І тільки тоді зловмисники кинулися тікати.

На місці подіїНа місці події

За повідомленням видання Бессарабія-Інформ, сьогодні близько десятої ранку зловмисника, який отримав поранення, було доставлено у важкому стані в Болградську лікарню. З великою втратою крові в медзаклад його привіз батько.

Одяг пораненогоОдяг пораненого

Злочин, швидше за все, був спланований заздалегідь. Найімовірніше, це був навід, оскільки грабіжники припускали, що в будинку може знаходитися велика сума грошей.

Крім того, зловмисники намагалися вбити собаку, кинувши йому отруєне м’ясо, проте тварина їсти з чужих рук не стала.

Нічний переполох сильно налякав всю сім’ю, особливо 6-річну дитину, яку доставили в лікарню з шоком.

Поліція здійснює слідчі дії, встановлюються особи, а також точна кількість зловмисників.