Перший заступник Генерального прокурора Роман Говда представив керівника Чернівецької обласної прокуратури – Антона Ковальського .

Перший заступник Генерального прокурора Роман Говда представив колективу Чернівецької обласної прокуратури нового керівника – Антона Ковальського.

«Прокуратура має посилити координаційну роль правоохоронної системи області. Налагодити взаємодію з органами державної влади та місцевого самоврядування. Головне завдання – працювати злагоджено, ефективно та відчутно для людей», – наголосив Роман Говда.

Представлення відбулося за участі голів Чернівецької облдержадміністрації та обласної ради, суддів та представників правоохоронних органів регіону.

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук і голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко привітали Антона Ковальського з призначенням та запевнили у готовності до взаємодії з усіма правоохоронними органами задля забезпечення законності та правопорядку у регіоні.

Антон Ковальський подякував за довіру та запевнив, що розуміє свою відповідальність,  докладе всіх зусиль, щоб  запит громадян на справедливість був почутим.

 

Довідково: Антон Ковальський працює в органах прокуратури з 2011 року. За цей час обіймав різні, у тому числі керівні, посади в органах прокуратури Вінницької області. До 09 листопада 2021 року був заступником керівника Вінницької обласної прокуратури.