Парад абсурду.

Пам‘ятаєте нещодавні події навколо банеру на паркані Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича?
Нагадаємо, тоді мешканці міста та активісти Демократична Сокира. Чернівці прийшли демонтовувати незаконно розміщений банер з неправдивою інформацією. Це непорозуміння на той день охороняло понад 10 працівників поліції. І саме вони чомусь всіляко заважали нашим спробам усунути нелегальне та естетичне огидне сміття з фасаду історичної пам‘ятки.
Але в одному аспекті присутність поліції стала корисною. Ми одразу ж написали їм заяву щодо незаконного розміщення реклами та пошкодження пам‘ятки архітектури. А я, як депутат Чернівецької районної ради, офіційно звернувся до керівництва міста та голови ОДА за роз‘ясненнями, на яких підставах розміщений банер.
Що ж, ми отримали відповіді.
Далі читайте уважно, парад абсурду розпочинається!
Департамент урбаністики та архітектури Чернівецької міської ради стверджує, що жодного дозволу на розміщення банера немає.
Управління охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради, ви не повірите, теж стверджує, що жодного дозволу на розміщення банеру не існує!
Управління порядку та контролем за благоустроєм не обмежується словами, а ще й надсилає керівництву університету припис на демонтаж незаконної конструкції.
Вгадайте, що робить університет, за вказівкою керівництва обласної адміністрації? Університет заявляє, що «розміщення зазначеного банера не потребує дозволу, адже це тимчасовий інформаційний стенд, який засвідчує, що реконструкція господарського двору Резиденції відбувається в рамках програми «Велике Будівництво».
Є одне але. Точніше, навіть кілька але.
У рамках програми «Велике Будівництво» жодних робіт в університеті не відбувається. Жодних. До того ж на розміщення інформаційного стенда все ж потрібен (сюрприз!) дозвіл. Добре, що юристам адміністрації вистачило розуму не назвати це непорозуміння «паспортом об‘єкту будівництва».
Отже, в результаті — відповідні служби офіційно повідомляють, що банер розміщений незаконно. Як ми, власне, і стверджували з самого початку. Тепер на додачу є й припис на демонтаж. Проте представники університету кажуть, не без вказівок від керівництва ОДА, що чинять вони правильно! Пройнялись глибиною маразму, еге ж?
Не переймайтесь. Парад абсурду невдовзі закінчиться. Слідкуйте за новинами!

Артем Жук

депутат Чернівецької районної ради

peredplata