«Найбільший ворог України»: нардеп з Чернівців вкотре оскандалився заявою про Порошенка – відео.

Народний депутат партії “Слуга народу” з Чернівців Георгій Мазурашу заявив, що вважає п’ятого президента України та лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка одним з головних внутрішніх ворогів України, а також додав, що в суспільстві надзвичайно високий запит на його “покарання”.

Як повідомляє сайт Букви, про це Мазурашу сказав у ефірі ток-шоу “Вертикаль” на телеканалі “Перший Незалежний”.

Серед запрошених гостей на програму “Вертикаль”, в якій економісти, політологи, депутати та енергетики обговорюють в актуальні новини в країні та світі, був запрошений “слуга” Георгій Мазурашу.

У тракті обговорення питання стосовно справи проти Петра Порошенка нардеп заявив, що в суспільстві надзвичайно високий запит на “покарання” п’ятого президента України. Однак, не зазначив на яке саме.

Я переконаний, що він [Порошенко] є одним з головних внутрішніх ворогів нашої країни. Він дуже багато нашкодив і на моє переконання він працював і продовжує працювати на розкол України” — наголосив Мазурашу.

Знімком екрана зі своєю заявою нардеп поділився в Instsgram.

Йому заперечили, зазначивши, що люди відчувають, як погіршився їх рівень життя попри звинувачення вбік Петра Порошенка. Запрошений політичний експерт, Віктор Майстренко, зазначив, що Зеленський буде “першим президентом, який отримає строк”.

Судити Порошенка…За що? За те, що в 2014-2015 роках країна нормально провела зиму? А цього року ми кажемо, що опалювальний сезон може бути провальним. Стільки порушення закону та конституції, скільки зробив Зеленський ще не було. Першим президентом, який отримає строк через суд буде Зеленський” — запевнив Майстренко.

Нагадаємо, нардеп Мазурашу не вперше робить скандальні та суперечливі заяви щодо п’ятого президента Петра Порошенка. Раніше він з трибуни Верховної Ради обізвав екс-главу держави “х–єтьманом”.