Ольга Кобевко – Олександру Квіташвілі: «Допоки медицина в Україні буде у ролі байстрючки безродної?»

Ольга Кобевко – Олександру Квіташвілі: «Допоки медицина в Україні буде у ролі байстрючки безродної?»

На прес-конференцію з міністром охорони здоров’я України Олександром Квіташвілі прийшли, окрім журналістів, й практикуючі лікарі. Не ті головні та чиновники від медицини, котрі готові міністерські сліди цілувати за свої посади. А ті, хто щодня важко працює і отримує за це копійки. Завдяки цим лікарям врятоване не одне життя, поправлено тисячі здоров’їв буковинських людей.

А хтось колись задумувався, в яких умовах працюють лікарі в обласній лікарні? У тій, якій уже понад сто років, і там досі капітального ремонту не було. У тій, де тече дах й пліснявіє підлога, де один туалет на відділення кишкових інфекцій. І у цих умовах є лікарі, котрі не тільки ходять на роботу, а якісно і вміло лікують людей.

Тож не всі вони якісь крохобори і захланні хабарники. Ні. Більшість лікарів Буковини – це висококласні професіонали, перед котрими не гріх капелюха зняти, подякувати щиро й руки цілувати їм.

Саме про них і говорила Ольга Кобевко міністру охорони здоров’я України Олександру Квіташвілі.
Міністр уважно вислухав лікаря і хотів змінити графік та маршрути, які йому чиновники встановили у Чернівцях. Він вирішив навідатися до обласної лікарні й на власні очі переконатися, що лікар Ольга Кобевко говорила правду.

Що буде після від’їзду міністра, покаже час.

0 thoughts on “Ольга Кобевко – Олександру Квіташвілі: «Допоки медицина в Україні буде у ролі байстрючки безродної?»

  1. Кобевко справді хороший лікар (лікувався у неї) і правду сказати не соромиться. На жаль таких не багато.

  2. Ольга Кобевко сказала неправду, бо у обласній лікарні у кожному відділенні, окрім інфекційного, є VIP палати з окремим санвузлом, холодильником, телевізором для спец. лікування прокурорів, суддів, та інших "білих людей", які забезпечують недоторканість головного лікаря.

  3. Все добре стосовно Ольги Кобевко. Та мене цікавить, чи було з виборчого фонду кандидата в депутати О. Кобевко оплачена реклама на сайті газети "Час"?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.