Уперше за 25 років чернівецький боксер став призером дорослого Чемпіонату України

ХХІ Чемпіонат України з боксу, який завершився у Донецьку, став для Буковини історичним. Чернівчанин Олександр Тесленко дійшов до фіналу у категорії до 91 кг і, таким чином, вперше після понад 25-річної перерви представивши Чернівецьку область на подіумі дорослого Чемпіонату України з боксу. У фінальному поєдинку він поступився чемпіону Європи Денису Пояцика з Полтавщини.

Тесленко є вихованцем тренера ДЮСШ №1 Геннадія Соловйова, але має в активі і роботу в столичному ЦСКА під керівництвом колишнього наставника братів Кличків – Володимира Золотарьова. У 2009 р. на домашньому молодіжному Чемпіонаті України він став бронзовим призером. Олександр входить до експериментального складу олімпійської збірної України, яку готують з прицілом на Ігри-2016.

Про це повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької міської ради.