Воїнам на передовій потрібні авта

Воїнам на передовій потрібні авта Українські воїни, які захищають державу і кожного з нас від російсько-фашистської орди на Донбасі, потребують авт для швидкого реагування на бойових позиціях.
Якщо у когось є повнопривідні дизельні позашляховики, які не розмитнені чи з інших причин створюють проблеми власникам і завдають зайвого клопоту, як, наприклад, кожних 5 днів відмічатися на кордоні або сплачувати штраф за невиконання вимог сучасних митних правил, просимо таке авто віддати воїнам АТО. Взамін ви матимете свободу і майбутню перемогу. На війні проблемне авто допоможе нашим солдатам.
Зокрема, захисники Дебальцевого плацдарму просять авто для оперативного перевезення військових речей, для термінових виїздів, для розвідки і транспортування поранених.
Також військові медики не забезпечені транспортом. Потрібні «фольксвагени-транспортери».
Хто має подібні авта, не роздумуйте – передавайте їх військовим. Ваша жертовна офіра для нашого війська буде високо оцінена майбутніми поколіннями.
Не забуваймо: ми всі відповідатимемо за Державу і Націю.
Допоможемо нашим воїнам-героям.
Контактний телефон – 050-817-64-64.

0 thoughts on “Воїнам на передовій потрібні авта

  1. ЛЮДИ ХЛОПЦі! ДОПОМОГАЙТЕ НАШІ АРМІЇ! ТРЕБА ЙТИ ВОЮВАТИ! ЯК НЕ ВИЖЕНЕМ З ДОМБАСУ ВОНИ ПРИЙДУТЬ НА БУКОВИНУ ПОДИВІТЬСЯ ВІДЕО СУЧОГО ГИВИ, ЯК ВІН ЗНУЩАЄТЬСЯ НАД НАШИМИ ЛЮДЬМИ ЦЬОГО ЗВІРА ТРЕБА ЗНИЩИТИ!!! ВСТАВАЙТЕ ЛЮДИ ДОБРІ ВЖЕ!!! БО ПОТІМ БУДЕ ПІЗНО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.