У Чернівцях судитимуть нападника на патрульного

Наніс тілесні ушкодження працівнику поліції – судитимуть жителя Чернівецького району

Чернівецька окружна прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно громадянина за фактом умисного заподіяння працівнику правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків (ч. 2 ст. 345 КК України).
За даними слідства, наприкінці березня цього року, працівники патрульної поліції виїхали на виклик щодо порушення громадського порядку на одній із вулиць у Чернівцях.
Встановлено, що 46-річний місцевий житель, який у лютому звільнився з місць позбавлення волі, де 7 років відбував покарання за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, влаштував конфліктну ситуацію біля під’їзду житлового будинку.
На законні вимоги патрульних припинити хуліганські дії правопорушник не реагував, поводив себе агресивно та наніс інспектору поліції декілька ударів металевими ножицями у руку, чим спричинив йому тілесні ушкодження.
Обвинувачений перебуває під вартою.
Досудове розслідування у зазначеному провадженні здійснювали слідчі відділення розслідування злочинів скоєних проти життя та здоров’я особи Чернівецького районного управління поліції.
Джерело: Чернівецька обласна прокуратура

peredplata