Інспектор дорожнього нагляду у Чернівецькій області за шахрайство отримав 3 роки тюрми

Верховний суд залишив без змін вирок інспектору з дорожнього нагляду за шахрайство

          Прокуратура  Чернівецької області здійснювала процесуальне керівництво та підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні, зареєстрованому за фактом шахрайства та підбурення до надання неправомірної вигоди інспектором з дорожнього нагляду Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області.

Встановлено, що в квітні 2017 року інспектор шахрайським шляхом заволодів коштами громадянина, підбуривши його до надання неправомірної вигоди службовим особам за прискорення одержання водійських прав, а також надання 6000 гривень неправомірної вигоди за непритягнення до адміністративної відповідальності та повернення транспортного засобу. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області.

Кіцманський районний суд Чернівецької області погодився з доводами прокуратури та засудив правопорушника до 3 років позбавлення волі зі штрафом у розмірі 800 неоподаткованих доходів громадян, що становить 13 600 гривень, та з конфіскацією майна, крім житла.

Ухвалою Чернівецького апеляційного суду скаргу захисника  обвинуваченого залишено без задоволення, вирок суду першої інстанції без змін. У Касаційній скарзі сторона захисту просила скасувати рішення апеляційної та першої інстанції у зв’язку з істотним порушенням кримінального процесуального закону України.

За обґрунтованої позиції публічного обвинувачення –прокуратури Чернівецької області, Верховним судом постановлено рішення щодо залишення Касаційної скарги захисника засудженого без задоволення. Остаточний вирок обвинуваченому – 3 роки позбавлення волі.