Купив через інтернет фальшиве посвідчення та користувався при керуванні авто: буковинцю загрожує 2 роки тюрми

Поліцейські з’ясували, що порушник замовив фальшивий документ через мережу Інтернет і використовував його під час керування автомобілем. Співробітники поліції застерігають: за підроблення та використання підроблених документів порушникам загрожує до двох років обмеження волі.

Протиправні дії 46-річного жителя Чернівців викрили патрульні поліцейські, коли на одній із вулиць обласного центру оформляли матеріали ДТП без потерпілих. Надане кермувальником посвідчення водія мало явні ознаки підробки. Правоохоронці вилучили сумнівний документ і направили його на експертизу.

За вказаним фактом дізнавачі Чернівецького районного управління поліції провели досудове розслідування та зібрали докази причетності чернівчанина до кримінального проступку.

Зокрема, правоохоронці з’ясували, що в грудні минулого року чоловік замовив через мережу Інтернет підроблене посвідчення водія зі своїми анкетними відомостями. Порушник отримав фальшивий документ і використовував його для керування автомобілем.

Відповідно до висновку експерта, надане посвідчення водія не відповідає встановленому зразку аналогічного бланка оригінального документа, а саме реєстраційний номер фальшивого документа вже числиться в базі даних з іншими анкетними даними.

За результатами досудового розслідування поліцейські склали обвинувальний акт і скерували його до суду для розгляду. Чоловіка обвинувачують у вчиненні правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області