Брифінг міністра оборони США.

Прес-конференція новоспеченого міністра оборони США Петра Хегсета у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі…
Ні про що!
Це не схоже на брифінг міністра оборони наймогутнішої країни світу. Це більше схоже на дивакувате мекання людини, яка випадково була призначена на таку високу та відповідальну посаду
РЕПОРТЕР: Ви зосереджені на тому, від чого відмовляється Україна. На які поступки попросять піти Путіна?
ГЕГСЕТ: Хм. Я б почав з того, що аргументи, які були приведені, щоб якось зараз сісти за стіл переговорів, це поступки Володимиру Путіну, я просто відкидаю це в чистому вигляді
РЕПОРТЕР: Правда, але всі “мирні перемовини” поки що були про те, від чого має відмовитися Україна – територія, прагнення НАТО, суверенітет. То що саме втратить Путін?
ГЕГСЕТ: Ну, не думаю, що буде справедливо сказати, що ми просто йдемо на поступки Путіну.
РЕПОРТЕР: Добре, це так він відправляє війська? Він платить за репарації? Чи визнає він у воєнних злочинах? Чи його великий “компроміс”, що він просто бере менше України, ніж хотів спочатку?
ГЕГСЕТ: Дивіться, перемовини вимагають, щоб обидві сторони стали жертвами.
РЕПОРТЕР: Так, але лише одна сторона розпочала повномасштабне вторгнення. Якщо хлопець краде ваш будинок і пропонує повернути половину вітальні, то це не “компроміс” – це угода заручника.
ГЕГСЕТ: Я просто думаю, що настав час для дипломатії.
РЕПОРТЕР: Дипломатія – це добре, коли обидві сторони хочуть миру. Але коли одна сторона просто хоче “паузи” для перезарядки, це не дипломатія, а підготовка до наступного вторгнення.
ГЕГСЕТ: То ви кажете, що перемовин немає, тільки нескінченна війна?
РЕПОРТЕР: Ні, я кажу, мирна угода, де лише одна сторона робить жертв, це не мир, це капітуляція з найкращим брендингом.

peredplata

Залишити відповідь