У Польщі не вірять, що Платіні \”загальмує\” Євро-2012 через ситуацію в Україні

У Польщі не вірять, що Платіні "загальмує" Євро-2012 через ситуацію в УкраїніМожливе перенесення фіналу чемпіонату Європи з футболу на інший термін через ситуацію в Україні, про яке нібито заявив представник УЄФА Мартін Каллен, насправді є чимось «дуже гіпотетичним».

Про це кореспонденту УНІАН у Польщі сказав у понеділок прес-секретар УЄФА Polska Юліуш Глуський, коментуючи інформацію німецької газети Sueddeutsche Zeitung.

«Це щось дуже теоретичне та гіпотетичне»,- сказав він.

Співрозмовник агентства зазначив, що немає впевненості у тому, що німецька газета точно процитувала представника Європейської футбольної федерації.

«Те, що хтось написав, не означає, що насправді хтось таке сказав», – зауважив речник.

Ю.Глуський сказав, що поки не може надати детальнішого коментаря, оскільки йому ще не вдалося з’ясувати деталі цієї справи.

***

Як повідомляв УНІАН, учора польські ЗМІ з посиланням на німецьку газету Sueddeutsche Zeitung повідомили про можливість перенесення цьогорічного чемпіонату Європи з футболу, котрий має відбутися на початку літа в Україні та Польщі, через справу екс-глави українського уряду Юлію Тимошенко та останні вибухи у Дніпропетровську.

«Ми спостерігаємо за цим щодень. Мішель Платіні підходить до цього насправді серйозно. Якщо ситуація стане небезпечною, то чемпіонату не буде», – сказав М.Каллен.

Він зазначив, що європейська федерація не очікує переносу Євро 2012, але не виключає такої можливості.

Джерело