Красу та культурну цінність Львова важко переоцінити. Навіть через багато років сюди можна приїхати і побачити щось нове, нехай навіть раніше вдалося обійти кожен куточок міста та вивчити багато пам’яток. Організувати відпочинок у Львові не так складно, адже на кожному кроці, особливо в історичній частині міста, є багато визначних пам’яток.
Одним із нових форматів подорожі містом стануть дворики Львова, де можна доторкнутися до історії, стародавніх пам’яток та інших елементів культури. Перш ніж їхати сюди, слід перевірити розклад потягів на сайті Tickets, щоб була можливість все детально спланувати. На сайті представлена повна інформація про поточні напрямки з вільними місцями та актуальною ціною на квиток.
Дворик ратуші
Практично завжди таємниці Львова розпочинаються з міської ратуші. Споруда одна з найвищих в Україні з висотою 65 метрів. Сама ратуша у своєму виконанні – це гарна будова часів 14 століття. Багато хто при її відвідуванні забуває про дворик, адже він воістину кулуарний. У робочі дні сюди приходять працівники ратуші на відпочинок, а у вихідні чи святкові дні тут організовуються різноманітні вистави, конкурси чи виступи.
Італійський дворик
Після проходження площі Ринок невідомий Львів відкриває ще один секрет – італійський дворик. Тут відчувається справжнє Середньовіччя. Місце наповнене великою кількістю балконів, округлих вікон у вигляді опор, а також плющем, що огортає все це.
У теплу пору року тут відкривається літнє кафе, а також організовуються різноманітні виступи, імпровізовані концерти та багато іншого. Якщо хочеться воістину побачити історичний Львів, то цей дворик стане чудовим місцем.
Подвір’я Графа Потоцького
У старовинній частині міста розташований царський дворик, де відчувається розмах, багатство та історична цінність. Це місце стало знімальним майданчиком для великої кількості вітчизняних фільмів. Багато подорожей Львовом не обходяться без відвідування цієї локації, адже у цьому замку завжди можна побачити щось нове.
Двір втрачених іграшок
Яскраве місце, де зберігаються дитячі іграшки зі створенням таємничого антуражу з елементами містики. Навіть не всі міські жителі, які досконало знають історичний Львів, не знайомі з цим двориком. Композицію зібрав мешканець будинку Василь Глушковський. Він підготував кілька пісочниць, гойдалок, фонтанів, а двір прикрасив іграшками. Це місце справді можна назвати справжнім музеєм просто неба.
Дворик аптеки-музею
Культурна спадщина Львова не обходиться без згадки аптеки-музею та її внутрішнього дворика. Сюди можна потрапити тільки з підвалу, пройшовши дубовими сходами. Це одне з небагатьох місць, де вдалося провести реставрацію та повернути історичний зовнішній вигляд. На рештках невеликого фонтану розташувалася статуя, яку називають пам’ятником відьмі.