У Чернівцях відбудеться коворкінґ для родин «Оберіг для родини»

З 15 травня по 7 червня 15 чернівецьких сімей і родини з числа внутрішньо переміщених осіб зможуть взяти участь у коворкінґу «Оберіг для родини». Це проєкт, який буде реалізовано на базі Буковинський центр культури і мистецтва (Чернівці, вул. Йозефа Главки, 1-а). Організатори: Чернівецька міська рада, Чернівецька обласна рада, Чернівецька обласна військова адміністрація. За підтримки Клуб підприємців Буковини.
 
Охочі взяти участь у коворкінґу зможуть зареєструвати свою родину з 24 квітня до 9 травня, заповнивши ґуґл-форму за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/oberigh.
 
Реєструйтеся родиною – від школярів, студентів до людей «третього віку».
 
Під час коворкінґу «Оберіг для родини» учасники дізнаються від Заслуженого діяча мистецтв України, майстра народного мистецтва Миколи Шкрібляка про символічно-знакову систему вишиття, про те, що кожен візерунок і навіть окрема його деталь наповнені інформацією, яку важливо вміти читати, правильно поєднувати, доречно застосовувати. Учасники разом з головним експертом коворкінґу, а також із запрошеними майстрами та майстринями навчаться читати, трактувати тайнопис вишиття, довідаються про своєрідність буковинського вишиття, а також упродовж коворкінґу працюватимуть над проєктами власних оберегів для своєї родини.
 
Метою коворкінґу «Оберіг для родини» є розвиток якісного родинного дозвілля, акцент на традиції як на духовно-інтелектуальному зв’язку між різними поколіннями, як на системі цінностей, що передаються насамперед через внутрішньородинну комунікацію. Також коворкінґ сприятиме створенню середовища людей, об’єднаних спільними інтересами.
 
Календар коворкінґу «Оберіг для родини»:
 
✔️24 квітня – 9 травня: реєстрація для участі.
 
✔️15 травня, 16:00–18:00 – розповідь про тайнопис вишиття; інтерактив.
✔️17 травня, 16:00–18:00 – знайомство з буковинським вишиттям; інтерактив.
✔️23 травня, 16:00–18:00 – поглиблене знайомство з техніками вишиття, матеріалами, початок роботи на власними проєктами з консультацією майстрів.
 
✔️7 червня, 16:00–18:00 – презентація родинами своїх проєктів.