Сьогодні студент – завтра воїн

           Представники семи вищих військових навчальних закладів приїхали до Чернівців щоб запропонувати юнакам та дівчатам обрати почесну, перспективну військову професію та поповнити Збройні сили України.

           Захід відбувся в Будинку офіцерів, де майже шість сотень учнів старших класів та училищ з усієї області мали нагоду ознайомитись з широким переліком пропонованих спеціальностей та особливостями навчання в різних закладах. А також почути про їх історію та випускників – героїв сучасної війни.

           Навчання у ВВНЗ є безкоштовним та триває від двох з половиною до п’яти з половиною років. Випускники отримують дипломи рівня «бакалавр», «магістр», який забезпечує їм гідне майбутнє як в лавах ЗСУ, так і в реалізації себе в цивільному житті.

           Курсанти отримують щомісячні виплати, безкоштовно забезпечуються проживанням, харчуванням, речовим майном, медичними послугами, а також їм надаються відпустки. Випускникам держава гарантує стовідсоткове працевлаштування, при цьому надає право обирати місце служби. Нагадаємо, грошове забезпечення молодшого офіцерського складу становить в середньому 15000 грн. в залежності від посади та звання.

           Представники навчальних закладів та обласного комісаріату розповіли про умови вступу до військових закладів, вимоги до кандидатів щодо знань, фізичної підготовки та про перелік документів, з яким потрібно звернутися до військкомату під час вступної кампанії 2020 року.

           По завершенні спілкування з військовими присутні мали змогу потримати в руках різні зразки зброї та навіть приміряти військове спорядження.

           Юнакам та дівчатам пропонують вступ до наступних навчальних закладів:

Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

Військової академії м. Одеса;

Харківського університету Повітряних Сил імені І. Кожедуба;

Військового інституту телекомунікацій та інформатизації м. Київ;

 Житомирського військового інституту ім. С. Корольова Державного університету телекомунікацій;

Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківського політехнічного університету»;

Інституту військово-морських сил Національного університету «Одеська морська академія».

           Інформацію щодо вступу до ВВНЗ та переліку спеціальностей можна отримати в Чернівецькому обласному військовому комісаріаті, за адресою: вул. О.Кобилянської, 32, та в комісаріатах за місцем проживання. А також зателефонувавши за номерами: 0509480349, (0372) 52 43 49.

peredplata