Україна в небезпеці

На мою думку, Україна чергового разу стоїть на порозі доленосного вибору.
Здається ще зовсім недавно було 21 листопада 2013 року, коли наш народ об’єднався і вийшов на Майдан, де рішуче заявив про несприйняття відмови тодішньої влади від курсу до ЄС. І ось перед нами знову постали дуже схожі виклики. Сьогодні ми так само не можемо засиджуватися в кріслах чи залежуватися на диванах.
Звертаюся до голови обласної ради пана Мунтяна І.М., з урахуванням того, що лідер партії «Батьківщина» заявила про бачення партії, терміново скликати сесію обласної ради та висловити позицію крайового парламенту в зверненні до Президента в частині категоричного несприйняття ніякої «формули Штайнмайєра».
Звертаюся до Чернівецького міського голови Каспрука О.П. та секретаря міської ради Продана В.С. негайно припинити чвари та «мєждусобойчики» і терміново скликати сесію міської ради, де чітко висловитись про те, що проведення виборів на непідконтрольній території за законами України, але під владою Росії під контролем військових формувань її найманців, фактично знімає відповідальність з убивць тисяч патріотів, в тому числі чернівчан. А «вожді» ЛДНР вже заявили про те, що саме вони, а не Україна, будуть визначати як такі вибори будуть відбуватися.
Звертаюся до представників місцевих партій патріотичного спрямування «Свободи», «Голосу», «Народного контролю», «Самопомочі», «Народного фронту» та всіх інших висловити своє ставлення до так званої «формули Штайнмайєра», якій теперішня влада дала зелене світло.
Закликаю членів політичної партії «Слуга народу» бути слугами народу під час прийняття доленосних для України рішень. Це велика відповідальність служити людям. Пам’ятаймо про це.
Виходьмо на Центральну площу Чернівців сьогодні о 19-00! Будьмо разом! Не дамо зрадити пам’ять загиблих, не дамо зрадити Україну!

Василь МАКСИМЮК, голова міської організації партії «Європейська солідарність», депутат Чернівецької міської ради.