З відключеннями будемо жити усю зиму – Чернівціобленерго

Про це інформує АТ Чернівціобленерго. 

⚡️Генштаб застерігає, що загроза обстрілів обєктів енергосистеми України зберігається. Ми з вами маємо бути готовими до цього. Проте, жити у постійному страху не будемо, але зробити запаси води, їжі, ліків, предметів щоденного вжитку — варто.
👍Також треба подбати про альтернативні джерела енергії: ліхтарі, свічки, дрова, паливні брикети, хто має можливість — генератори. Крім того, завжди стануть у нагоді організовані місцевою владою Пункти незламності👍, де можна зігрітися і зарядити гаджети. Навіть, якщо ворогу вдасться занурити нас ненадовго у блекаут, нас з вами це не злякає.
⚡️Маємо розуміти, що блекаут в країні можливий, якщо масовані обстріли обєктів енергетики продовжаться. Попередні руйнування енергосистеми мають великі масштаби, а сьогодні в країні нема достатньо обладнання для її відновлення, бо всі запаси вичерпалися. Тому й надалі (імовірно до кінця зими) будемо жити в режимі стабілізаційних відключень, поки енергетикам не вдасться відремонтувати усі пошкоджені електромережі.
🔥Ми працюємо цілодобово, щоб подати світло у ваші домівки.
Памятаємо: наші побутові незручності мізерні, порівняно із тим, у яких умовах виборюють свободу наші захисники і захисниці❤️
🙏Ми зможемо гідно пройти сезон холодів.

peredplata