Фіктивні фірми з України вивезли і зреалізували в Польші біля 2 млн.т. зерна

Коли я почала розбиратися, звідки ноги ростуть у конфлікті з Польшею, то дістала пояснення від фермера Петра Тимошенка. Може комусь також буде цікаво.
Минулий рік фірми-однодневки (вгадайте, кому належать і під ким ходять) скупили зерно по 110 дол., найняли фури по 40-50 дол. і повезли в Польшу під фіктивними договорами. У Польші знайшли переробників, яким запропонували зерно по 240-260 дол. Ті забрали зерно, бо польські фермери продавали по 300-320 євро. Фіктивні фірми вивезли і зреалізували в Польші біля 2 млн.т. зерна. Коли польські фермери не змогли продати переробникам своє зерно, вони почали бити в набат і заставили владу розбиратись в ситуаціі. Польська влада офігіла, як іх надули “бідні украінські бариги”. А тепер ці бариги скупили зерно в украінських фермерів по сто баксів і чекали банкету, як в минулому році. А коли зрозуміли, що бенкету не буде, то почали качати права.
А тепер порахуймо – чистий прибуток був у межі 80-100 дол. Продали 2 млн.т. зерна. Скільки “слуги” поклали собі в кишеню?
P.S. Трейдери до цієі оборудки відношення не мають. Вони працювали і працюють по-білому.
Lyudmyla Oleksiy

peredplata