Оксана Марченко має бізнес в РФ – «Схеми»

6 вересня вийшла новий випуск програми «Схеми» (проект «Радіо Свободи» та «UA:Перший»), присвячений російському бізнесу дружини лідера «Українського вибору» Віктора Медведчука та куми Президента РФ Володимира Путіна, телеведучої Оксани Марченко. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Програма має назву «Нафта для кума Путіна»

Журналіст «Схем» пояснює, що програма мала бути про Віктора Медведчука, який «вирішив повернутися у публічну політику», однак під час її підготовки редакції стало відомо, що Оксана Марченко має бізнес в Росії, заснований після 2014 року.

«Подружжю Медведчуків вдалося обійти ключових гравців на російському нафтогазовому ринку і отримати доступ до одного з трьох найбільших нафтогазових родовищ Російської Федерації, запаси якого оцінюють у десятки мільйонів тонн», – йдеться в програмі.

Нагадаємо, Оксана Марченко – українська телеведуча, дружина лідера «Українського вибору» Віктора Медведчука, кума Президента РФ Володимира Путіна.

Марченко вела талант-шоу «X-Фактор» на телеканалі «СТБ»  . У 2017 році вона звільнилася та перейшла у проект «Время строить» на телеканал «Інтер».

Наразі вона приймає участь у проекті «Танці з зірками» на каналі «1+1», що викликало скандал.