Георгій Мазурашу проти Бритіш Американ Тобакко

Бритіш Американ Тобакко звернулася до Зеленського пояснити загрозу націоналізації їх фабрик
Група компаній Бритіш Американ Тобакко Україна звернулася з листом до президента України Володимира Зеленського з проханням пояснити заяви низки народних депутатів з фракції «Слуга народу» про націоналізацію підприємств.
Чергове засідання робочої групи з виконання положень Меморандуму про наміри забезпечення стабільності на ринку тютюнових виробів закінчилося скандалом.
«Під час засідання ряд народних депутатів неодноразово заявляли, що держава повинна націоналізувати підприємства групи компаній Бритіш Американ Тобакко в Україні, пояснюючи це тим, що підприємства групи начебто некоректно ведуть господарську діяльність у нашій країні», — йдеться в тексті листа компанії, яким володіє The Page.
Зокрема, про націоналізацію фабрик компанії заявляли народні депутати партії «Слуга народу» Андрій Холодов, Олексій Устенко, Олександр Юрченко, Олександр Качура, Владлен Неклюдов та Георгій Мазурашу.
«Просимо повідомити, чи планує держава націоналізувати підприємства тютюнової галузі та, зокрема, підприємств групи компаній Бритіш Американ Тобакко в Україні?», — наголошується в листі.
Своєчасна відповідь на лист дозволить компанії вчасно перенести виробничі потужності з України в інші країни.