ВІДЗАВТРА “КАЛИНІВСЬКИЙ РИНОК” ПРАЦЮВАТИМЕ – КЛІЧУК (НАЖИВО).

З 10 березня буде дозволено роботу “Калинівського ринку” Чернівців, ворота якого будуть відкриті. Про це заявив міський голова Чернівців Роман Клічук, який вийшов до підприємців цього ринку, які зранку пікетували Ратушу з проханням дозволити працювати в умовах “червоної зони” карантину.


За словами мера міста, минулого тижня міська влада просила надати роз”яснення від обласної комісії ТЕБ і НС про те чи можуть працювати ринки змішаного типу, до яких відноситься “Калинівський ринок”. Однак відповіді не отримали”.

 

“Тому відзавтра ви маєте право працювати”, – сказав він під бурхливі оплески присутніх підприємців.

 

На уточнююче запитання людей, Роман Клічук підкреслив, що міська влада з 10 березня не чинитиме жодних перешкод для роботи “Калинки”, яка працюватиме з звичайному режимі. 

 

 

Водночас, Роман Клічук відмовився виконати прохання присутніх пікетуючих і закликати підприємців виходити до роботи на “Каланці”, оскільки, у місті і області епідеміологічна ситуація залишається дуже складною. “Я не маю права закликати, але наразі й не маю підстав забороняти”, – сказав він.

 

В коментарях журналістам підприємців подякували міській владі за розуміння ситуації, оскільки, за їхніми словами, центральна влада, ряд у діючий “черговий локдаун” взагалі не компенсовує їм жодних збитків. 

 

 Відео ТВА

peredplata