НБО запровадила «повний пакет санкцій» проти олігарха-втікача Дмитра Фірташа

РНБО запровадила «повний пакет санкцій» проти олігарха-втікача Дмитра Фірташа та російсько-Українського олігарха Павла Фукса.
Як повідомив Секретар РНБО Данілов, в ході прес-конференції після засідання, Фірташ підлягає накладенню санкцій за участь в титановому бізнесі сировина від якого йде в РФ для військових. Фукс же фігурує в цьому списку за аналогічну ситуацію в його компанії, яка носила назву “Голден Деррік”.
 
Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Рада запровадила санкції проти бізнесменів Дмитра Фірташа і Павла Фукса.

Під час брифінгу за підсумками засідання РНБО він повідомив, що проти бізнесменів ввели повний пакет санкцій, пише Новое время.

“Що стосується пана Фірташа, то це його участь в титановому бізнесі, постачання сировини, яка потім йде на військові підприємства РФ. Ми не можемо допустити, щоб це тривало… Крім товариша Фірташа, ми наклали санкції на підприємства, які безпосередньо афілійовані до ВПК Росії і використовують цей титан у військовій сфері”, — розповів Данілов.

За словами секретаря РНБО, Фукс потрапив під санкції через нібито незаконне отримання ліцензій на видобуток корисних копалин в Україні і “ситуації з Голден Деррік”.

Також РНБО продовжила санкції щодо низки фізичних і юридичних осіб, які було запроваджено в 2018 році терміном на три роки.

За словами Данілова, МВС і Кабмін внесли на розгляд РНБО список з 12 осіб у статусі кримінальних авторитетів. Також щодо трьох осіб зі списку “кримінальних авторитетів” проведуть додаткову перевірку.

 
На зображенні може бути: 2 людини та борода
 
 

Новини Партнерів